Státní opera

David Longauer / manager

Vyhněte se frontě

Nemáte rádi fronty? Máme pro Vás řešení, jak se jim vyhnout.

Nejpopulárnějším způsobem je rezervace občerstvení po příchodu do divadla. Vyberte si bar, který Vám nejvíce vyhovuje, a objednejte si, na co máte chuť. O přestávce už pak nebudete muset čekat. Objednávka na Vás bude čekat s Vaší jmenovkou. Platit můžete hotově nebo kartou. Naše obsluha Vám s rezervací ráda pomůže.

Užijte si svůj kulturní zážitek naplno, bez front a bez starostí. Těšíme se na Vás.

O STÁTNÍ OPEŘE A NAŠÍ SPOLUPRÁCI

Státní opera (dříve Státní opera Praha, v letech 1948–92 Smetanovo divadlo a původně Nové německé divadlo) je od roku 2012 součástí Národního divadla.
Dne 12. 7. 2016 se ve Státní opeře odehrálo poslední představení před plánovanou generální rekonstrukcí. Státní opera otevřela své brány po 3leté rekonstrukci dne 5. 1. 2020 a svůj provoz zahájila slavnostním galakoncertem v režii Alice Nellis. Těšit se můžete z nových sedaček, moderního čtecího zařízení, nových prodejních barů a mnoha dalšího.

Naše spolupráce s Národním divadlem se píše již od roku 2003, kdy jsme začali provozovat divadelní klub Kolowrat. Od roku 2008 provozujeme divadelní bary v Národním divadle, Stavovském divadle a divadle Kolowrat. V průběhu této dlouhé spolupráce jsme měli tu čest obsloužit mnoho diváků a uspořádat nespočet rautů, koktejlů a cateringových akcí pro Národní divadlo i mnoho dalších význačných firem a institucí.

Rádi připravíme i akci nebo občerstvení na klíč dle Vašich přání a požadavků. Poznejte unikátní místa, jako je Mozartův salonek nebo vstupní foyer. Jsou to místa jako stvořená pro Vás a Vaše klienty.

Rádi Vás obsloužíme na 6 výdejních barech

  • 2x v přízemí
  • 2x salonek Angelo Neumanna – 1. balkon
  • 2x foyer na 2. balkoně

  • Akceptujeme hotovost a platbu kartou
  • Připravujeme rezervaci na přestávku předem
  • Pravidelně školíme náš personál pro divadelní provozy

Naše služby ve Státní opeře

Divadelni catering Národní divadlo Stavovské divadlo Státní opera Klub Státní opera