Stavovské divadlo

Vyhněte se frontě

Nemáte rádi fronty? Máme pro Vás řešení, jak se jim vyhnout.

Nejpopulárnějším způsobem je rezervace občerstvení po příchodu do divadla. Vyberte si bar, který Vám nejvíce vyhovuje, a objednejte si, na co máte chuť. O přestávce už pak nebudete muset čekat. Objednávka na Vás bude čekat s Vaší jmenovkou. Platit můžete hotově nebo kartou. Naše obsluha Vám s rezervací ráda pomůže.

Užijte si svůj kulturní zážitek naplno, bez front a bez starostí. Těšíme se na Vás.

O STAVOVSKÉM DIVADLE A NAŠÍ SPOLUPRÁCI

Stavovské divadlo – jedna z nejkrásnějších divadelních staveb v Evropě – je součástí Národního divadla od roku 1920. Kromě úžasných představení se pyšní nádhernými prostory, ideálními pro pořádání tiskových konferencí, firemních setkání či cateringových akcí.

Naše spolupráce s Národním divadlem se píše již od roku 2003, kdy jsme začali provozovat divadelní klub Kolowrat. Od roku 2008 provozujeme divadelní bary v Národním divadle, Stavovském divadle a divadle Kolowrat. V průběhu této dlouhé spolupráce jsme měli tu čest obsloužit mnoho diváků a uspořádat nespočet rautů, koktejlů a cateringových akcí pro Národní divadlo i mnoho dalších význačných firem a institucí.

Rádi připravíme i akci nebo občerstvení na klíč dle Vašich přání a požadavků. Poznejte unikátní místa jako je Mozartův salonek nebo vstupní foyer. Jsou to místa jako stvořená pro Vás a Vaše klienty.

Rádi Vás obsloužíme na 4 výdejních barech

  • Centrální šatna hlavní bar
  • Centrální šatna stoleček u vchodu
  • Mozartův salonek na 1. balkoně
  • Foyer na 1. galerii

  • Akceptujeme hotovost a platbu kartou
  • Připravujeme rezervaci na přestávku předem
  • Pravidelně školíme náš personál pro divadelní provozy

Naše služby ve Stavovském divadle

Divadelni catering Národní divadlo Stavovské divadlo Státní opera Klub Státní opera